O nas - Multiagencja Multi Serwis

Witamy na stronie Multi Serwis Sp. z o.o.
ul. Siedmiogrodzka 1 lok. 300
         01-204 Warszawa
 tel. 530 210 764,  (22) 425 35 03
wspolpraca@multiserwis-24.pl
Przejdź do treści
O NAS
Zbudowaliśmy wyjątkowy, samoobsługowy sklep internetowy z autorskimi ubezpieczeniami osobowymi uznanych towarzystw ubezpieczeniowych.

Kolejne tysiące naszych klientów tworzą silną grupę zakupową. Wraz z wiodącymi ubezpieczycielami stworzyliśmy i udostępniamy przez Internet gotowe, bezkonkurencyjne ubezpieczenia na życie, zdrowotne, NNW, chorobowe, kosztów leczenia za granicą, OC w życiu prywatnym. Działamy wyłącznie w oparciu o partnerów zewnętrznych, których rozliczamy w niezwykle wydajnym programie afiliacyjnym za reklamę naszego serwisu ubezpieczeniowego. Działamy w branży ubezpieczeniowej od 1994 r. początkowo jako agencja pod różnymi nazwami działalności gospodarczej, w tym NESTOR SERWIS.
Nie prowadzimy sprzedaży własnej, aby nie konkurować z naszymi partnerami. Dzięki innowacyjnej aplikacji internetowej zapis klientów do wybranych ubezpieczeń jest od początku do końca online i przebiega w pełni automatycznie - nie wymaga Twojej obecności i zaangażowania.
Wszystkie nasze ubezpieczenia sprzedają się same - zostały skalkulowane tak, aby klient nie znalazł lepszych. O ich bezkonkurencyjność zadbało profesjonalne biuro brokerskie Nestor Sp. z o.o., którego skuteczność potwierdzają liczne rekomendacje. Możesz je zobaczyć tutaj>>
Rekomendują nas towarzystwa ubezpieczeniowe
Czemu z nami?
 
Od kilku lat niektóre zakłady ubezpieczeń utworzyły własne warianty "grup otwartych” dedykowane do sprzedaży przez agentów sieci własnej lub multiagencje. Dlaczego zatem nie wybrać takiej oferty grup otwartych wybranych zakładów ubezpieczeń tylko naszą? Powody są przynajmniej 3: po pierwsze nasze warianty są dla klienta znacząco korzystniej skalkulowane, w oparciu o lepsze OWU (pracownicze). Bierze się to stąd, że nie akceptujemy tego co ubezpieczyciele chcą nam dać, tylko nasz broker negocjuje najlepszy możliwy rezultat miesiącami, a nawet latami. Od początku mówimy partnerom, że jak znajdą na rynku lepsze od naszych warianty grup otwartych niech koniecznie dadzą nam o tym znać. Do tej pory nikt się takim odkryciem nie pochwalił. Po drugie klient znajdzie w jednym naszym webserwisie warianty kilku ubezpieczycieli zestawione w przejrzysty sposób do porównania. Po trzecie zapewniamy bardziej atrakcyjny sposób wynagrodzenia.
 
Wielu brokerów i agentów będzie miało pokusę, aby samemu może założyć własną grupę otwartą i mieć całą prowizję dla siebie. My tą drogą podążyliśmy w 2005 roku, bo nie było innego wyjścia – nikt nie oferował wówczas współpracy w ramach grup otwartych z konkurencyjnymi wariantami ubezpieczeń. Od lat specjalizujemy się głównie w tym i robimy to profesjonalnie. Jeżeli chcesz powtórzyć ten sukces, przy założeniu, że masz doświadczenie, pozycję na rynku i potencjał musisz pamiętać, że przez pierwsze lata poświęcone na opracowanie i wdrożenie wariantów będziesz tylko ponosić koszty. Wcale nie masz gwarancji, że kiedykolwiek się one zwrócą, bo bieżąca obsługa tych ubezpieczeń także niemało kosztuje. Działając z nami możesz zarabiać od razu w przewidywalny sposób, pozostawiając nam wszystkie koszty obsługowe i wdrożeniowe przy kolejnych ubezpieczeniach, zajmując się jedynie rozpowszechnianiem oferty. Warto powierzać jak najwięcej sfery biznesu wyspecjalizowanym firmom zewnętrznym. Nie da się robić wszystkiego samemu w najlepszy sposób.
Nasz zespół do współpracy z Partnerami
JOANNA STEFANOWSKA
Specjalista ds. współpracy
SYLWIA TOMCZYK
Specjalista ds. współpracy
ANNA GAŁECKA
Specjalista ds. ubezpieczeń
EWELINA FILIPIAK
Specjalista ds. ubezpieczeń
www.multiserwis-24.pl   |   Multiagencja Ubezpieczeniowa
Joanna Stefanowska
tel. 530 210 764
Anna Gałecka
Tel. 22 425 35 03
Sylwia Tomczyk
tel. 530 210 437
Wróć do spisu treści